Бан Мі

Сендвіч бан мі від корпорації Food vs Marketing

Якщо ви до цього часу не куштували в’єтнамський бан мі, то пропустили справді чудовий сендвіч, бо він не схожий на жоден інший. У ньому немає сиру, кетчупу або гірчиці, натомість є ідеальне поєднання пікантних в’єтнамських смаків у французькому багеті. Ми також подаємо суп фо, рисові тарілки та салати.

chef

Якщо ви до цього часу не куштували в’єтнамський бан мі, то пропустили справді чудовий сендвіч.
Женя

Інгредієнти бан мі відображають десятиліття французького колоніального впливу на В’єтнам. Насправді цей сендвіч являє собою єдиний аргумент на користь колоніалізму.

Народжений на вулицях Сайгону, сендвіч бан мі являє собою франко-в’єтнамський гібрид, що складається з пишного багету, маринованих редису дайкон та моркви, свіжої кінзи, гострих чилі та прохолодного огірка, що поєднуються з різноманітними білковими продуктами, від солодкої рубленої свинини до жирного паштету або сардин.

Такі сендвічі вперше з’явилися у 1880-х, коли Франція почала експансію в частині Індокитаю. Вони, разом із ще декількома новими продуктами, — особливо кавою, яку на нашу думку В’єтнам виробляє одну з найкращих у світі — почали змінювати в’єтнамську кулінарну сцену. Початковий варіант бан мі (що у перекладі означає просто «білий хліб») був дуже простий: французький хліб, трохи масла, шинка або паштет, і цінувався тими в’єтнамцями, що намагалися виглядати аристократично.

chef
Локація
УВАГА! Ми знаходимося у дворі.
Ми не резервуємо місця завчасно, не маємо власної парковки.
Просто заходьте до нас, і краще невеликими групами.
У нас обмежений простір, і посадка гостей відбувається на всі вільні місця.
Ми намагаємося скоротити час вашого очікування до мінімуму.
Деякі з наших страв ви можете придбати з собою.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
До нас не можна з домашніми тваринами.
Тут не продають і не вживають алкоголь.
Ми залишаємо за собой право відмовити у сервісі на наш розсуд.
Працюємо
12:00-16:00 та 17:00-21:00
Контакти
вул.Цитадельна, 6/8 Київ 02000, Україна
banhmivsmarketing@gmail.com
+38 (050) 230-1386